Tanári kar

Bakainé Vajdovich Judit, önértékelési munkaközösség vezetője, Angol nyelv

Balázsné Szabó Erzsébet, kémia, Fizika

Bányai Györgyi, angol nyelv

Báthoryné Majzik Andrea, magyar, kommunikáció

Bige Csaba, épitész szakmai tárgyak

Bristyán Ágnes, diákönkormányzat munkáját segító tanár, Angol nyelv és német nyelv

Czakó Krisztina, matematika

Csetfalvi Enikő Pálma, testnevelés, matematika

Csiziné Magyar Ildikó, drogügyi koordinátor, szakszervezeti titkár, testnevelés

Dávid Zoltán, gyógypedagógus

Erdeiné Papp Éva, társadalomtudományi munkaközösség vezetője, történelem, társadalomismeret, filozófia, művészeti ismeretek

Fekete Nagy Gábor, gépész szakmai tárgyak

Gálné Szabó Katalin, kereskedő szakmai tárgyak

Gyergyai-Szabó Mariann, angol, német, történelem

Hegedűs László, önvédelem

Horváth József, gépész szakmai tárgyak

Horváthné Török Tünde, kereskedő szakmai tárgyak

Illés Emese, kereskedő szakmai tárgyak

Kertészné Kenyeres Zsuzsanna, testnevelés, biológia

Kiss Károly, központifűtés- és gázhálozat rendszerszerelő szakmai tárgyak

Konkoly Tünde, természettudományi munkaközösség vezetője, matematika

Koósné Káré Tímea, könyvtáros, gépírás

Kovács Árpád, központifűtés- és gázhálózat rendszerszerelő szakmai tárgyak

Kovácsné Madácsy Ágota, magyar irodalom és nyelvtan, történelem

Kristó Sándorné, magyar irodalom és nyelvtan, német nyelv

Mácsai Anita, magyar irodalom és nyelvtan

Medgyesi Arnoldné, szakmai munkaközösség vezetője, fodrász szakmai tárgyak, pályaorientáció

Mészáros János, festő szakmai tárgyak

Milinker Mónika, kereskedő szakmai tárgyak

Molnár Szilvia, osztályfőnöki munkaközösség vezetője, Magyar irodalom és nyelvtan

Nagy Zoltán, gépész szakmai tárgyak

Pintér László, épületgépészeti rendszerek

Piti István, informatika

Piti Péter Pál, földrajz

Polyák Zsuzsanna, angol nyelv

Rácz István, villanyszerelő szakmai tárgyak

Rácz Noémi, magyar irodalom és nyelvtan, német nyelv

Riczánné Császár Tünde, kereskedelmi tárgyak

Sótiné Kiss Erika, matematika

Szabics Imre, gépész szakmai tárgyak

Szabó Zsanett, informatika, matematika

Szobota László, beiskolázás-marketing, munkaközösség vezető, gépész szakmai tárgyak

Takács Bernadett, angol nyelv

Takács Éva, anyag- és áruismeret

Tóth Ernő, történelem

Török Tímea Berta, történelem

Végh László, testnevelés

Virágos-Kis Gabriella, testnevelés, földrajz

Vízhányó István, informatika