Tanáraink

 

Név

Beosztás

Tantárgy

Bakainé Vajdovich Judit

Önértékelési munkaközösség vezetője

Angol nyelv

Balázsné Szabó Erzsébet

-

Kémia; Fizika

Bányai Györgyi

-

Angol nyelv

Báthoryné Majzik Andrea

-

Magyar; Kommunikáció

Bristyán Ágnes

Diákönkormányzat munkáját segítő tanár

Angol nyelv; Német nyelv

Czakó Krisztina

-

Matematika

Csetfalvi Enikő Pálma

-

Testnevelés, matematika

Csikai Judit

-

Magyar irodalom és nyelvtan; Történelem

Csiziné Magyar Ildikó

Drogügyi koordinátor, szakszervezeti titkár

Testnevelés

Dávid Zoltán

-

Gyógypedagógus

Erdeiné Papp Éva

Társadalomtudományi munkaközösség vezető

Történelem; Társadalomismeret; Filozófia; Művészeti ismeret

Fekete Nagy Gábor

-

Gépész szakma

Gálné Szabó Katalin

- Kereskedő szakmai tárgyak

Gyergyai-Szabó Mariann

-

Német, Angol nyelv, Magyar irodalom és nyelvtan

Hegedűs László

-

Önvédelem

Horváth József

-

Gépész szakmai tárgyak

Horváthné Török Tünde

-

Kereskedő szakmai tárgyak

Illés Emese

-

Kereskedő szakmai tárgyak

Kertészné Kenyeres Zsuzsanna

-

Testnevelés, Biológia

Kis István

-

Villanyszerelő szakmai tárgyak

Konkoly Tünde

Természettudományi munkaközösség vezető

Matematika

Koósné Káré Tímea

Könyvtáros

Gépírás

Kovács Árpád

-

Szakmai elmélet

Kovácsné Madácsy Ágota

-

Magyar irodalom és nyelvtan; Történelem

Kristó Sándorné

-

Magyar irodalom és nyelvtan, Német nyelv

Mácsai Anita

-

Magyar irodalom és nyelvtan

Medgyesi Arnoldné

Szakmai munkaközösség vezető

Fodrász szakmai tárgyak, Pályorientáció

Mészáros János

-

Festő szakmai tárgyak

Milinker Mónika

-

Kereskedő szakmai tárgyak

Molnár Szilvia

Osztályfőnöki munkaközösség vezető

Magyar irodalom és nyelvtan

 

Nagy Zoltán

-

Gépész szakmai tárgyak

Négyesi Zoltán

-

Kereskedő szakmai tárgyak

Pintér László

-

Épületgépészeti rendszerek

Piti István

-

Informatika

Piti Péter Pál

-

Földrajz

Polyák Zsuzsanna

-

Angol nyelv

Rácz Noémi

-

Magyar irodalom és nyelvtan; Német nyelv

Riczánné Császár Tünde

-

Kereskedelmi tárgyak

Sótiné Kiss Erika

-

Matematika

Szabics Imre

-

Gépész szakmai tárgyak

Szobota László

Beiskolázás-marketing munkaközösség vezető

Gépész szakmai tárgyak

Szűcs Andrea

-

Építész szakmai tárgyak

Takács Bernadett

-

Angol nyelv

Takács Éva

-

Anyag- és áruismeret

Török Tímea Berta

-

Történelem

Végh László

-

Testnevelés

Virágos-Kis Gabriella

-

Testnevelés, Földrajz

Vízhányó István

-

Informatika